Müşteri Söyleşileri

Uzun yıllardır OT/VT sektöründe hizmet verdiğimiz müşterilerimizden bazıları ile yapmış olduğumuz söyleşileri aşağıdaki konu başlıkları içerisinde inceleyebilirsiniz. Söyleşiler içerisinde yapılan projenin detaylarını ve müşterilerimizin proje hakkındaki görüşlerini okuyabileceksiniz.

CHT Tekstil Kimyasalları Söyleşi

CHT Hadımköy üretim tesisleri Teknik Müdürü Ayfer Hanım ile, Kimya sektöründe yaşanan zorluklar, sektörün ihtiyaç duyduğu bilişim alt yapısı ve CHT’nin kullandığı otomasyon sistemleri hakkında yaptığımız söyleşide değerli vaktini ve deneyimlerini bizlerle paylaştığı için kendisine teşekkür ediyoruz.

Devamını oku...

İzmir Lojistik Grubu Söyleşi

İzmir Lojistik Grubu (İLG) Genel Müdürü Haluk Bey ile, Lojistik sektöründe yaşanan zorluklar, sektörün ihtiyaç duyduğu bilişim alt yapısı ve İzmir Lojistik Grubu’nun kullandığı otomasyon sistemleri hakkında yaptığımız söyleşide değerli vaktini ve deneyimlerini bizlerle paylaştığı için kendisine teşekkür ediyoruz.

Devamını oku...

Arçelik A.Ş. Söyleşi

Arçelik Bilgi Sistemleri Müdürü Ahmet Bey ile, sektörde yaşanan zorluklar, sektörün ihtiyaç duyduğu bilişim alt yapısı ve Arçelik’in kullandığı otomasyon sistemleri hakkında yaptığımız söyleşide değerli vaktini ve deneyimlerini bizlerle paylaştığı için kendisine teşekkür ediyoruz..

Devamını oku...

Şişecam A.Ş Kimyasallar Grubu Söyleşi

Şişecam Kimyasallar Gurubu Enformasyon Teknolojileri Müdürü Salih Bey ile sektörde yaşanan zorluklar, sektörün ihtiyaç duyduğu bilişim alt yapısı ve Gurubun kullandığı otomasyon sistemleri hakkında yaptığımız söyleşide değerli vaktini ve deneyimlerini bizlerle paylaştığı için kendisine teşekkür ediyoruz.

Devamını oku...

D&R Söyleşi

D&R Bilgi İşlem Müdürü Ufuk Bey ile sektörde yaşanan zorluklar, sektörün ihtiyaç duyduğu bilişim alt yapısı ve D&R’ın kullandığı otomasyon sistemleri hakkında yaptığımız söyleşide değerli vaktini ve deneyimlerini bizlerle paylaştığı için kendisine teşekkür ediyoruz.

Devamını oku...

Paşabahçe Mağazaları A.Ş Söyleşi

Paşabahçe Mağazaları A.Ş Bilgi İşlem Müdürü SarperBey ile, sektörde yaşanan zorluklar, sektörün ihtiyaç duyduğu bilişim alt yapısı ve Paşabahçe Mağazaları A.Ş’nin kullandığı otomasyon sistemleri hakkında yaptığımız söyleşide değerli vaktini ve deneyimlerini bizlerle paylaştığı için kendisine teşekkür ediyoruz.

Devamını oku...