Başarı Hikayeleri

Uzun yıllardır OT/VT sektöründe hizmet verdiğimiz müşterilerimizden bazıları için hazırlanmış olan proje başarı hikayelerini aşağıdaki konu başlıkları içerisinde inceleyebilirsiniz. Başarı hikayeleri içerisinde yapılan projenin detaylarını ve işleyişi görebileceksiniz.

 

Petlas - Üretim ve Depo Yönetim Sistemi Projesi

Kırşehir’de, 2.000.000 m²'lik alan üzerinde yer alan 350.000 m²'lik kapalı alana sahip fabrikada her türlü kara taşıtı lastiğinin yanı sıra savaş uçağı lastiği de üreten; ülkemizi dünya kara yollarında başarıyla temsil eden Petlas Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2011 yılından bu yana üretim takibi ve malzeme ambar depo yönetimi konusunda Trinoks ile çalışmaktadır.

Devamını oku...

CHT Tekstil Kimya San.Tic. A.Ş. Depo Otomasyon Sistemi Projesi

Tekstil Kimyasalları Sektöründe Türkiye'nin lider firmalarından CHT Tekstil Kimya San. Tic. A.Ş. 2006 yılında başlattığı Depo Otomasyon Sistemi kurma çalışmalarında, Depo Otomasyon Sistemi konusunda uzman Trinoks ile çalışma kararı aldı. Trinoks'un ORM teknolojisi ile geliştirdiği Axion Blade™ Professional parametrik yapısı sayesinde CHT'de çok kısa sürede implemente edildi. CHT Hadımköy depolarında birden fazla depoyu kontrol eden Axion Blade™ Professional, SqlServer 2005 veri tabanı üzerinde ve Netsis ERP paketi ile tam entegre olarak çalışmaktadır.

Devamını oku...

Ruscam Üretim Takip ve Depo Otomasyon Projeleri

Proje, Anadolu Cam Sanayi Rusya Gorokhovetz, Ufa ve Pokrovsky Fabrikalarında başarıyla hayata geçirilmiştir. Türkiye’de bulunan fabrikalarda Oracle veritabanı üzerinde toplanılan bilgiler, Rusya fabrikalarında MS SQL Server üzerinde toplanılmaktadır. Yazılım geliştirmede -donanım uyumuna göre- Java ya da C# programlama dillerinde yapılmaktadır. Türkiye Fabrikalarında SAP ile entegre olan yazılım, Rusya fabrikalarında Logo Tiger ERP sistemi ile entegre çalışmaktadır.

Devamını oku...

Sesa Elektronik Depo Otomasyon Sistemi Projesi

Elektronik ve Tıbbi Malzeme alanın faaliyet gösteren Sesa Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş 2008 yılında başlattığı Depo Otomasyon Sistemi kurma çalışmalarında, Depo Otomasyon Sistemi konusunda uzman Trinoks ile çalışma kararı aldı. Trinoks'un ORM teknolojisi ile geliştirdiği AxionBlade® Express parametrik yapısı sayesinde Sesa'da çok kısa sürede implemente edildi. Sesa Bostancı, Tuzla, İzmir, Ankara ve diğer depolarında birden fazla depoyu kontrol eden AxionBlade® Express, SqlServer 2005 veri tabanı üzerinde ve LOGO Tiger paketi ile tam entegre olarak çalışmaktadır.

Devamını oku...

Bize Yazın!

captcha
Yeniden yükle

Bizden Duyun

Me-Par Lojistik Depo Yönetimi Çözümünde ...

Me-Par Lojistik Depo Yönetimi Çözümünde ...

Fl Madeni Yağlar Tic. Ltd. Şti 'ne Antr...

Yiğit Akü Malzemeleri A.Ş. Üretim ve Dep...

Yiğit Akü Malzemeleri A.Ş. Üretim ve Dep...

35 yılı aşan üretim hayatı boyunca, Ar-G...

Ekinciler Demir Çelik A.Ş. Depo ve Stok ...

Ekinciler Demir Çelik A.Ş. Depo ve Stok ...

Ağır Sanayi sektörünün öncülerinden EKİN...

Demirsan Haddecilik, depo yönetimini Axi...

Demirsan Haddecilik, depo yönetimini Axi...

Ağır Sanayi sektörünün köklü firmalarınd...

ASSISTT demirbaşların yönetimi konusunda...

ASSISTT demirbaşların yönetimi konusunda...

assisTT, Kasım 2007’de yüzde 100 Türk Te...